Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Download
sk: Prevziať

en: Settings
sk: Nastavenia

en: All
sk: Všetky

en: Normal
sk: Normálny

en: Volume
sk: Objem

en: Media
sk: Médiá

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Duration
sk: Trvanie

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Play
sk: Prehrať

en: Progress bar
sk: Zobrazenie progresu
