Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha6) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Download
sl: Prenesi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: All
sl: Vsi
