Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha6) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: All
ta: எல்லா

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Autoplay
ta: தானியங்கு
