Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha6) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: All
th: ทั้งหมด

en: Media
th: สื่อ

en: Duration
th: เวลาสอบ
