Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha6) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: All
ug: ھەممە

en: Volume
ug: ئاۋاز

en: Media
ug: مېدىيا

en: Quality
ug: سۈپىتى

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Controls
ug: كونترول

en: Mute
ug: ئاۋازسىز

en: Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران
