Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha6) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Download
uk: Завантаження

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: All
uk: Все

en: Normal
uk: Звичайне

en: Volume
uk: Об'єм

en: Media
uk: Медіа

en: Start
uk: Початок

en: End
uk: Кінець

en: Quality
uk: Якість

en: Loop
uk: Цикл

en: Duration
uk: Тривалість

en: Controls
uk: Елементи керування

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Ad
uk: Реклама

en: Speed
uk: Швидкість

en: Current time
uk: Поточний час

en: Pause
uk: Призупинити

en: Mute
uk: Вимкнути звук

en: Play
uk: Відтворити

en: YouTube settings
uk: Налаштування YouTube

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: Progress bar
uk: Індикатор поступу

en: Unmute
uk: Озвучити

en: Restart
uk: Перезапуск

en: Played
uk: Відтворено

en: Exit fullscreen
uk: Вийти з повноекранного режиму
