Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: All
cy: I gyd

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Start
cy: Dechrau

en: End
cy: Diwedd
