Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha5) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Download
da: Hent

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: All
da: Alle

en: Volume
da: Mængde

en: End
da: Slut

en: Duration
da: Varighed

en: Ad
da: Reklame

en: Speed
da: Hastighed

en: Fullscreen
da: Fuldskærm

en: Progress bar
da: Fremskridts barre
