Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Download
fi: Lataa

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: All
fi: Kaikki

en: Normal
fi: Normaali

en: Start
fi: Alkaa

en: End
fi: Päättyy

en: Loop
fi: Kierros

en: Duration
fi: Kesto

en: Controls
fi: Hallintavaihtoehdot

en: Speed
fi: Nopeus

en: Pause
fi: Pysäytä

en: Fullscreen
fi: Kokoruututila

en: Progress bar
fi: Etenemispalkki
