Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: All
gu: બધા

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Duration
gu: સમયગાળો
