Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha5) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Download
id: Unduh

en: Settings
id: Pengaturan

en: All
id: Semua

en: Start
id: Mulai

en: End
id: Teakhir

en: Loop
id: Pengulangan

en: Duration
id: Durasi

en: Autoplay
id: Putar otomatis
