Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: All
ka: ყველა

en: Media
ka: მედია

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა
