Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha5) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Download
nn: Last ned

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: All
nn: Alle

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar
