Plyr Media Player (8.x-1.0-alpha5) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Download
pt: Descarregar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Settings
pt: Definições

en: All
pt: Todos

en: Start
pt: Iniciar

en: End
pt: Fim

en: Loop
pt: Ciclo

en: Duration
pt: Duração

en: Controls
pt: Controlos

en: Autoplay
pt: Início automático

en: Ad
pt: Anúncio

en: Speed
pt: Velocidade

en: Current time
pt: tempo actual

en: Fullscreen
pt: Ecrã inteiro

en: Progress bar
pt: Barra de progresso
