Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Priority
af: Prioriteit

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: Project type
af: Projektipe

en: Projects
af: Projekte

en: Project
af: Projek

en: Project types
af: Projektipes

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Test
af: Toets

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Color
af: Kleur

en: Authored on
af: Geskep op

en: Story
af: Storie

en: Tasks
af: Take
