Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Summary
az: Xülasə

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Items
az: Elementlər

en: Color
az: Rəng

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Key
az: Açar

en: Reference
az: Istinad

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Tasks
az: Tapşırıqlar

en: Telephone
az: Telefon

en: Columns
az: Sütunlar

en: About
az: Haqqında

en: Not saved yet
az: Hələ saxlanmayıb
