Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (33 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Last updated
be: Абноўлена

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Test
be: Тэст

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Summary
be: Падсумаванне

en: View
be: Праглядзець

en: Notes
be: Заўвагі

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Done
be: Зроблена

en: Items
be: Элементы

en: Color
be: Колер

en: Authored on
be: Дата:

en: Key
be: Ключ

en: Features
be: Функцыі

en: Tasks
be: Задачы

en: About
be: Аб

en: PM
be: пасля палудня
