Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (38 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Last updated
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Issue
bo: སྐྱེལ་བ།

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Done
bo: བསྒྲུབ་ཚར

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Address
bo: ས་གནས

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Tasks
bo: ལས་འགན

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: PM
bo: ཕྱི་དྲོ
