Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Color
br: Liv

en: About
br: Diwar-benn
