Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (48 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Priority
et: Tähtsus

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: Project type
et: Projekti tüüp

en: Projects
et: Projektid

en: Project
et: Projekt

en: Project types
et: Projekti tüübid

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Done
et: Valmis

en: Items
et: Kirjed

en: Address
et: Aadress

en: Invoice
et: Arve

en: Invoices
et: Arved

en: Members
et: Liikmed

en: Color
et: Värv

en: Task
et: Ülesanne

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Key
et: Võti

en: Features
et: Omadused

en: Reference
et: Viide

en: Changed
et: Muudetud

en: Story
et: Artikkel

en: Tasks
et: Ülesanded

en: Telephone
et: Telefon

en: Columns
et: Veerud

en: About
et: Programmist

en: Creator
et: Looja

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: PM
et: p.m.

en: Not saved yet
et: Ei ole veel salvestatud
