Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (40 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Project
eu: Proiektua

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Summary
eu: Laburpena

en: View
eu: Bista

en: Notes
eu: Oharrak

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Done
eu: Eginda

en: Items
eu: Elementuak

en: Address
eu: Helbidea

en: Members
eu: Kideak

en: Note
eu: Oharra

en: Color
eu: Kolore

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Key
eu: Giltza

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Story
eu: Istorioa

en: Tasks
eu: Zereginak

en: Organization
eu: Erakundea

en: Telephone
eu: Telefonoa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Creator
eu: Sortzailea
