Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Priority
gl: Prioridade

en: Last updated
gl: Última actualización

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Test
gl: Proba

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Summary
gl: Resumo

en: View
gl: Ver

en: Notes
gl: Notas

en: Updated
gl: Actualizado

en: Issue
gl: Incidencia

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Done
gl: Feito

en: Items
gl: Elementos

en: Address
gl: Enderezo

en: Members
gl: Membros

en: Color
gl: Cor

en: Task
gl: Tarefa

en: Authored on
gl: Creado en

en: Key
gl: Clave

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Feature
gl: Funcionalidade

en: Reference
gl: Referencia

en: Changed
gl: Cambiado

en: Story
gl: Artigo

en: Tasks
gl: Tarefas

en: Telephone
gl: Teléfono

en: About
gl: Información

en: Creator
gl: Creador

en: Config
gl: Configuración

en: Not saved yet
gl: Aínda sen gardar
