Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (50 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Priority
he: עדיפות

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Projects
he: פרוייקטים

en: Project
he: פרוייקט

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Test
he: בדיקה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Summary
he: תקציר

en: View
he: צפיה

en: Notes
he: הערות

en: Updated
he: עודכן

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Done
he: בוצע

en: Items
he: פריטים

en: Address
he: כתובת

en: Invoice
he: חשבונית

en: Members
he: חברים

en: Note
he: הערות

en: Color
he: צבע

en: Task
he: משימה

en: Authored on
he: בתאריך

en: Key
he: מפתח

en: Features
he: פיצ'רים

en: Feature
he: תכונה

en: Reference
he: רפרנס

en: Changed
he: השתנה

en: Story
he: סיפור

en: Tasks
he: משימות

en: Organization
he: ארגון

en: Telephone
he: טלפון

en: Columns
he: עמודות

en: About
he: אודות

en: Member
he: חבר

en: Created on
he: נוצר ב

en: Config
he: קונפיג

en: Not saved yet
he: לא נשמר עדיין
