Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (35 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Priority
is: Forgangur

en: Last updated
is: Síðast uppfært

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Test
is: Prófa

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Summary
is: Samantekt

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: Items
is: Hlutir

en: Address
is: Heimilisfang

en: Invoice
is: Kvittun

en: Members
is: Meðlimir

en: Color
is: Litur

en: Story
is: Saga

en: Organization
is: Stofnun

en: Telephone
is: Sími

en: About
is: Um

en: Creator
is: Stofnandi

en: PM
is: EH
