Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Test
kk: Тест

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Items
kk: Элементтер

en: Color
kk: Түс

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Story
kk: Мақала

en: PM
kk: Түстен кейін
