Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (45 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Projects
lt: Projektai

en: Project
lt: Projektas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Test
lt: Testas

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Summary
lt: Įžanga

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Notes
lt: Pastabos

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Issue
lt: Leidinys

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Done
lt: Atlikta

en: Items
lt: Elementai

en: Address
lt: Adresas

en: Invoice
lt: Sąskaita

en: Members
lt: Nariai

en: Color
lt: Spalva

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Key
lt: Raktas

en: Features
lt: Savybės

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Changed
lt: Pakeista

en: Story
lt: Straipsnis

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: About
lt: Apie

en: Created on
lt: Sukurta

en: Not saved yet
lt: Dar neišsaugota
