Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (43 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: Projects
lv: Projekts

en: Project
lv: Projekts

en: Project types
lv: Projekta tipi

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Test
lv: Tests

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Done
lv: Pabeigts

en: Items
lv: Vienumi

en: Address
lv: Adrese

en: Invoice
lv: Rēķins

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Note
lv: Piezīme

en: Color
lv: Krāsa

en: Task
lv: Uzdevums

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Key
lv: Atslēga

en: Reference
lv: Atsauce

en: Changed
lv: Labots

en: Story
lv: Stāsts

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Telephone
lv: Tālrunis

en: Columns
lv: Kolonnas

en: About
lv: Par
