Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (23 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: List
ml: പട്ടിക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Project type
ml: പ്രോജക്റ്റ് തരം

en: Project types
ml: പ്രോജക്റ്റ് തരങ്ങൾ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Color
ml: നിറം

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം

en: Story
ml: ലേഖനം
