Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Color
mn: Өнгө

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
