Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (32 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Project type
mr: प्रकल्पाचे प्रकार

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Project types
mr: प्रकल्पाचे प्रकार

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Test
mr: चाचणी

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Summary
mr: संक्षेप

en: View
mr: बघा

en: Notes
mr: टिप्पणी

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Issue
mr: मुद्दा

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Done
mr: पूर्ण झाले

en: Address
mr: पत्ता

en: Color
mr: रंग

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
