Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Content
ms: Kandungan

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: List
ms: Senarai

en: Description
ms: Huraian

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Last updated
ms: Dikemaskinikan terakhir

en: Edit
ms: Sunting

en: Date
ms: Tarikh

en: Test
ms: Ujian

en: Weight
ms: Pemberat

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Save
ms: Simpan

en: Summary
ms: Ringkasan

en: View
ms: Pandangan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Email
ms: E-mel

en: Created
ms: Diciptakan

en: Done
ms: Selesai

en: Items
ms: Item-item

en: Color
ms: Warna

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Key
ms: Kunci

en: Story
ms: Cerita

en: Tasks
ms: Tugasan-tugasan

en: About
ms: Perihal
