Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (24 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Color
my: အရောင်

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Tasks
my: လုပ်ငန်းများ

en: About
my: အကြောင်း
