Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (52 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Content
no: Innhold

en: Author
no: Forfatter

en: List
no: Liste

en: Description
no: Beskrivelse

en: Disabled
no: Deaktivert

en: Enabled
no: Aktivert

en: Priority
no: Prioritet

en: Last updated
no: Sist oppdatert

en: Project type
no: Prosjekttype

en: Projects
no: Prosjekter

en: Project
no: Prosjekt

en: Project types
no: Prosjekttyper

en: Edit
no: Rediger

en: Date
no: Dato

en: Weight
no: Vekt

en: Settings
no: Innstillinger

en: Label
no: Etikett

en: Save
no: Lagre

en: Summary
no: Sammendrag

en: View
no: Vis

en: Notes
no: Notater

en: Updated
no: Oppdatert

en: Issue
no: Utgave

en: Email
no: E-post

en: Created
no: Opprettet

en: Done
no: Ferdig

en: Items
no: Nyheter

en: Address
no: Adresse

en: Invoice
no: Faktura

en: Invoices
no: Fakturaer

en: Members
no: Medlemmer

en: Note
no: NB!

en: Color
no: Farge

en: Task
no: Oppgave

en: Authored on
no: Opprettet

en: Key
no: Nøkkel

en: Feature
no: Funksjon

en: Reference
no: Referanse

en: Changed
no: Endret

en: Story
no: Artikkel

en: Tasks
no: Oppgaver

en: Organization
no: Organisasjon

en: Telephone
no: Telefon

en: Columns
no: Kolonner

en: About
no: Om

en: Member
no: Medlem

en: Created on
no: Laget den

en: Assignee
no: Stedfortreder

en: Task list
no: Oppgaveliste

en: Task type
no: Oppgavetype

en: Not saved yet
no: Ikke lagret ennå
