Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Last updated
ne: पछिल्लो पटक अद्यावधिक गरिएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Done
ne: भयो

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Color
ne: रंग

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Story
ne: लेख

en: Tasks
ne: कार्यहरु

en: About
ne: बारेमा
