Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (54 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Priority
pl: Priorytet

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Project type
pl: Typ projektu

en: Projects
pl: Projekty

en: Project
pl: Projekt

en: Project types
pl: Typy projektu

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: View
pl: Widok

en: Notes
pl: Notatki

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Issue
pl: Zagadnienie

en: Created
pl: Utworzono

en: Done
pl: Gotowe

en: Items
pl: Elementy

en: Address
pl: Adres

en: Invoices
pl: Faktury

en: Members
pl: Członkowie

en: Note
pl: Notatka

en: Add Note
pl: Dodaj notatkę

en: Color
pl: Kolor

en: Task
pl: Zadanie

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Key
pl: Klucz

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Feature
pl: Funkcjonalność

en: Reference
pl: Referencja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Story
pl: Artykuł

en: Tasks
pl: Zadania

en: Organization
pl: Organizacja

en: Telephone
pl: Telefon

en: Columns
pl: Kolumny

en: About
pl: O stronie

en: Organizations
pl: Organizacje

en: Creator
pl: Twórca

en: Created on
pl: Utworzono

en: Config
pl: Konfiguracja

en: PM
pl: po południu

en: Organization type
pl: Typ organizacji

en: Not saved yet
pl: Jeszcze nie zapisano
