Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (47 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Priority
ro: Prioritate

en: Last updated
ro: Ultima actualizare

en: Projects
ro: Proiecte

en: Project
ro: Proiect

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Summary
ro: Sumar

en: View
ro: Afișează

en: Notes
ro: Note

en: Updated
ro: Actualizat

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Done
ro: Gata

en: Items
ro: Articole

en: Address
ro: Adresă

en: Invoice
ro: Factura

en: Invoices
ro: Facturi

en: Members
ro: Membri

en: Color
ro: Culoare

en: Task
ro: Sarcină

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Key
ro: Cheie

en: Features
ro: Caracteristici

en: Reference
ro: Referință

en: Changed
ro: Schimbat

en: Story
ro: Articol

en: Tasks
ro: Sarcini

en: Telephone
ro: Telefon

en: Columns
ro: Coloane

en: About
ro: Despre

en: Created on
ro: Creat pe

en: Config
ro: Configurație

en: Task type
ro: Tip de sarcină

en: Not saved yet
ro: Nesalvat încă
