Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (68 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: List
ru: Список

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Priority
ru: Приоритет

en: Last updated
ru: Последнее обновление

en: Project type
ru: Тип проекта

en: Projects
ru: Проекты

en: Project
ru: Проект

en: Project types
ru: Типы проектов

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: Test
ru: Тест

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Summary
ru: Сводка

en: View
ru: Просмотр

en: Notes
ru: Примечания

en: Updated
ru: Обновлено

en: Priorities
ru: Приоритеты

en: Issue
ru: Проблема

en: Created
ru: Создано

en: Done
ru: Готово

en: Items
ru: Элементы

en: Address
ru: Адрес

en: Invoice
ru: Счет

en: Invoices
ru: Счета

en: Members
ru: Участники

en: Add Note
ru: Добавить примечание

en: Color
ru: Цвет

en: Task
ru: Задание

en: Authored on
ru: Создан в

en: Key
ru: Ключ

en: Features
ru: Особенности

en: Feature
ru: Особенность

en: Reference
ru: Связь

en: Content Settings
ru: Настройка типов содержимого материала

en: Changed
ru: Изменение

en: Story
ru: Заметка

en: Tasks
ru: Задачи

en: Organization
ru: Организация

en: Telephone
ru: Телефон

en: Columns
ru: Колонки

en: About
ru: Информация

en: Member
ru: Участник

en: Expenses
ru: Расходы

en: Expense
ru: Расход

en: Organizations
ru: Организации

en: Timetracking
ru: Учет времени

en: The configuration has been updated.
ru: Настройки были изменены.

en: Creator
ru: Автор

en: Created on
ru: Создано

en: Config
ru: Конфигурация

en: Add Task
ru: Добавить задачу

en: Statuses
ru: Статусы

en: Board
ru: Доска

en: Task type
ru: Тип задачи

en: Organization type
ru: Тип организации

en: Add Project
ru: Добавить проект

en: Not saved yet
ru: Еще не сохранено

en: Add Task type
ru: Добавить тип задач
