Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (48 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: List
tr: Liste

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Priority
tr: Öncelik

en: Last updated
tr: Son güncelleme

en: Projects
tr: Projeler

en: Project
tr: Proje

en: Project types
tr: Proje türleri

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Summary
tr: Özet

en: View
tr: Görüntüle

en: Notes
tr: Notlar

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Issue
tr: Konu

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Done
tr: Tamam

en: Items
tr: Öğeler

en: Address
tr: Adres

en: Invoice
tr: Fatura

en: Members
tr: Üyeler

en: Color
tr: Renk

en: Task
tr: Görev

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Key
tr: Anahtar

en: Features
tr: Özellikler

en: Reference
tr: Kaynak

en: Changed
tr: Değişti

en: Story
tr: Hikaye

en: Tasks
tr: Görevler

en: Telephone
tr: Telefon

en: Columns
tr: Sütunlar

en: About
tr: Hakkında

en: Member
tr: Üye

en: Config
tr: Yapılandırma

en: Statuses
tr: Durumlar

en: Not saved yet
tr: Henüz kaydedilmedi
