Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (25 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: Test
ug: سىناق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Done
ug: تۈگىدى

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Address
ug: ئادرېس

en: Color
ug: رەڭ

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Tasks
ug: ۋەزىپە

en: About
ug: ھەققىدە

en: PM
ug: كەچ
