Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (45 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Priority
ar: الأولوية

en: Last updated
ar: آخر تحديث

en: Projects
ar: المشاريع

en: Project
ar: المشروع

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Test
ar: الاختبار

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Summary
ar: الملخص

en: View
ar: عرض

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Done
ar: تمّ

en: Items
ar: أخبار

en: Address
ar: العنوان

en: Color
ar: اللون

en: Task
ar: مهمة

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Key
ar: المفتاح

en: Features
ar: الخصائص

en: Reference
ar: مرجع

en: Changed
ar: تم التغير

en: Story
ar: خبر

en: Tasks
ar: المهام

en: Telephone
ar: هاتف

en: Columns
ar: أعمدة

en: About
ar: حول

en: PM
ar: مساء

en: Board
ar: المنتدى

en: Not saved yet
ar: لم يتم الحفظ بعد
