Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (27 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Test
ast: Preba

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Summary
ast: Resume

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Done
ast: Fechu

en: Items
ast: Elementos

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Key
ast: Llave

en: Story
ast: Historial
