Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (32 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Priority
bg: Приоритет

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Test
bg: Тест

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Summary
bg: Обзор

en: View
bg: Прегледай

en: Notes
bg: Бележки

en: Updated
bg: Обновено

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Done
bg: Готово

en: Items
bg: Новини

en: Address
bg: Адрес

en: Note
bg: Бележка

en: Color
bg: Цвят

en: Authored on
bg: Написано на

en: Key
bg: Ключ

en: Story
bg: Статия
