Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (25 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: List
bn: তালিকা

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Last updated
bn: সর্বশেষ আপডেট

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Email
bn: ইমেইল

en: Done
bn: সম্পন্ন

en: Items
bn: আইটেমসমূহ

en: Color
bn: রং

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে

en: About
bn: সম্পর্কে

en: PM
bn: অপরাহ্ন
