Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (25 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Priority
bs: Prioritet

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: Projects
bs: Projekti

en: Project
bs: Projekt

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Address
bs: Adresa

en: Members
bs: Članovi

en: Color
bs: Boja

en: Authored on
bs: Napisano

en: Story
bs: Priča
