Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (50 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Priority
ca: Prioritat

en: Last updated
ca: Última actualització

en: Projects
ca: Projectes

en: Project
ca: Projecte

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Test
ca: Prova

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Summary
ca: Resum

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Issue
ca: Edició

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Done
ca: Fet

en: Items
ca: Elements

en: Address
ca: Adreça

en: Invoice
ca: Factura

en: Members
ca: Membres

en: Task
ca: Tasca

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Key
ca: Clau

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Feature
ca: Funcionalitat

en: Reference
ca: Referència

en: Changed
ca: Canviat

en: Story
ca: Història

en: Tasks
ca: Tasques

en: Organization
ca: Organització

en: Telephone
ca: Telèfon

en: Columns
ca: Columnes

en: About
ca: Detalls

en: Member
ca: Membre

en: Organizations
ca: Organitzacions

en: Creator
ca: Creador

en: Config
ca: Configuració

en: Assignee
ca: Representant

en: Not saved yet
ca: Encara no s'ha desat
