Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (41 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Priority
cs: Priorita

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: Project
cs: Projekt

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Summary
cs: Souhrn

en: View
cs: Zobrazit

en: Notes
cs: Poznámky

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Email
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Done
cs: Hotovo

en: Items
cs: Položky

en: Address
cs: Adresa

en: Invoice
cs: Faktura

en: Invoices
cs: Faktury

en: Color
cs: Barvy

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Key
cs: Klíč

en: Changed
cs: Změněno

en: Story
cs: Článek

en: Tasks
cs: Úkoly

en: Telephone
cs: Telefon

en: Columns
cs: Sloupce

en: About
cs: Popis

en: Created on
cs: Vytvořeno v

en: PM
cs: Odpoledne

en: Not saved yet
cs: Zatím neuloženo
