Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (25 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Author
cy: Awdur

en: List
cy: Rhestr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Last updated
cy: Diweddarwyd diwethaf

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Items
cy: Eitemau

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Color
cy: Lliw

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Key
cy: Allwedd

en: Story
cy: Stori

en: PM
cy: y.p
