Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (49 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Priority
da: Prioritet

en: Last updated
da: Senest opdateret

en: Projects
da: Projekter

en: Project
da: Projekt

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Summary
da: Resumé

en: View
da: Vis

en: Notes
da: Noter

en: Updated
da: Opdateret

en: Issue
da: Udgave

en: Email
da: E-mail

en: Created
da: Oprettet

en: Done
da: Færdig

en: Items
da: Overskrifter

en: Address
da: Adresse

en: Invoice
da: Faktura

en: Invoices
da: Fakturaer

en: Members
da: Medlemmer

en: Note
da: Bemærk

en: Color
da: Farve

en: Task
da: Opgave

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Key
da: Nøgle

en: Changed
da: Ændret

en: Story
da: Artikel

en: Tasks
da: Opgaver

en: Organization
da: Organisation

en: Telephone
da: Telefon

en: Columns
da: Kolonner

en: About
da: Om

en: Member
da: Medlem

en: Organizations
da: Organisationer

en: Creator
da: Skaber

en: Created on
da: Oprettet den

en: Config
da: Konfigurér

en: Board
da: Forum

en: Not saved yet
da: Ikke gemt endnu
