Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (41 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Test
el: Δοκιμή

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Summary
el: Περίληψη

en: View
el: Προβολή

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Done
el: Έγινε

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Invoice
el: Τιμολόγιο

en: Invoices
el: Τιμολόγια

en: Color
el: Χρώμα

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Key
el: Κλειδί

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Reference
el: Αναφορά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Story
el: Ιστόρημα

en: Tasks
el: Εργασίες

en: About
el: Περί

en: Creator
el: Δημιουργός

en: Created on
el: Δημιουργήθηκε την

en: PM
el: ΜΜ

en: Not saved yet
el: Δεν αποθηκεύθηκε ακόμα
