Drupal PM (Project Management) (4.1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Last updated
eo: Laste ĝisdatigita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Items
eo: Eroj

en: Color
eo: Koloro

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Features
eo: Ecoj

en: Story
eo: Rakonto

en: Tasks
eo: Taskoj

en: PM
eo: PTM
